Just cry…

Na komendzie Blake czuła się nieswojo, otaczało ją…zimno i chociaż była w miejscu gdzie powinna czuć się bezpiecznie, to miała wrażenie, że jest w najmniej przyjaznym dla niej otoczeniu.

Podczas składania swoich zeznań, przedstawiła również opinię z dopiero co odbytej obdukcji w szpitalu – obtarcia, siniaki w okolicach intymnych, naruszenie wewnętrznych organów – krótko gwałt w bardzo ostrym wykonaniu.

ginekolog-28671518

Wyniki pozostałych badań, nie były uspokajające – wykazano drobne ślady środków odurzających ale lekarz twierdził, że mogła zostać podana również tabletka gwałtu, której nie można już wykazać w organizmie. W szpitalu spędziła ponad godzinę, poddawała się wszelkim zaleceniom lekarza, który wykazywał wobec niej szczególną empatię i troskę.

Blake ulżyło tylko na jedno zdanie lekarza – jeżeli Pani chce, to możemy podać tabletkę, tzw. po stosunku, nie będziesz się musiała martwić o niechcianą ciążę. W tym momencie Blake uświadomiło sobie właśnie to, że mogła…zostać…zapłodniona.

 —————————————————————————————————-

Funkcjonariusz w trakcie swoich czynności wypytywał się o sytuacje kiedy mogła poznać napastnika, niestety, w głowie Blake miała jedynie pustkę – wspomniała jedynie o sytuacjach, które były w wiadomościach – tak, Blake przyznała się do bycia Blue Moon, ale czy ocena innych była teraz ważna?

Po prawie trzech godzinach składania zeznać, pokazywania swojego profilu na stornie, wszystkich wiadomościach, kopercie – Blake nadal obolała wróciła do domu… i po prostu z braku sił… rozpłakała się…łzy lały się strumieniami po policzkach, a łkanie zagłuszało obecną w mieszkaniu ciszę…

Nawigacja po wpisie

  1 comment for “Just cry…

 1. Ula
  13 grudnia 2015 o 13:54

  Trochę to wszystko naciągane moim skromnym zdaniem.
  A decydując się na pracę na czacie podstawą powinna nie być stawka tylko możliwość zablokowania użytkowników z własnego kraju. Da się to obejść, ale gwarantuje to jakąś podstawę bezpieczeństwa no i anonimowości. A Blake wydawała się dziewczyną, dla której anonimowość z tej pracy jest bardzo ważna.
  Niemniej pisz dalej, chętnie przeczytam.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


 • RSS