Lazy day, and lazy next day, and…whole weeks

Na uczelni Blake radzi sobie całkiem nieźle pomimo życiowych zawirowań.

- Semestr zdany – uff, to teraz dwa tygodnie lenistwa, czystego bezdusznego lenistwa.

Zadzwoniła do domu, do rodziców oznajmić że przyjeżdża, ale… niestety rodzice mieli dla niej niespodziankę…

- O Kochanie to świetnie, tylko że my właśnie, hmm… jak Ci tu powiedzieć, strasznie się stęskniliśmy, ale ciocia nas zapraszała do siebie w góry już od dłuższego czasu… a że niedługo nasza rocznica ślubu to stwierdziliśmy, że mały wyjazd nie zaszkodzi … i wyjeżdżamy na 1,5 tygodnia do Zakopanego. Ale… poczekaj, nie smuć się… może zapytam ciotkę, czy ma jeszcze jakieś wolne pokoje, w końcu prowadzi pensjonat.

- Oj mamo, daj spokój, jedźcie sobie, wypoczywajcie. A pokoje na pewno będą zajęte bo ferie w szkołach i poza tym… wszędzie będzie tłoczno. Dam sobie radę, nie martw się.
- Jesteś pewna?
- Tak, jestem pewna. Więc miłego wypoczynku i nie szalejcie tam za bardzo z tatą.
- Ach Ty, już daj spokój, nie wymyślaj. Pa Kochanie!
 - Pa Mamo!

——————————————————————————————————- – Hmm, co by tu robić…. dwa tygodnie wolnego. W pracy Szefowa zarządziła remont…diametralna zmiana wszystkiego, podłogi, kolory ścian, stoły, krzesła… – Więc nawet tam nie ma co uciekać.

Po chwili zabrzęczał w torebce telefon – wiadomość SMS: Hej! Dzisiaj świętujemy że nadal (jakimś cudem) jesteśmy studentami – opijamy to dzisiaj w klubie Flexy ;) i nie ma, że nie możesz, bo możesz! widzimy się!!!!! :D

Blake zrobiła lekko skwaszoną minę, ponieważ nie przepada za takimi spendami, ale skoro już została zaproszona i będą wszyscy z grupy których zna, i poza tym nie ma co robić…

- Może czas najwyższy się przełamać? Spojrzała na zegarek dochodziła dopiero 16.00 więc stwierdziła, że na spokojnie ma czas na bąbelkową kąpiel, wybór ubrań, makijaż…i ogólne doprowadzenie się do stanu wyjściowego, by nie odstraszać ludzi.

bath2

Nawigacja po wpisie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • RSS