Two Gangsters

Na ekranie laptopa wyświetliło się ogłoszenie o nowych konwersacjach z Blake, a raczej z Blue_Moon – tak teraz brzmiał jej profil, informacja ta przerwała trwający prawie trzydziestominutowy czas połączenia z Pedrem, który był jednocześnie maksymalnym czasem połączenia na tej stronie. Czasomierz został ustalony odgórnie przez administratora strony, zgodnie z regulaminem, który musiała akceptować każda osoba wchodząca na tę stronę wszelkie działania podejmowane przez kierownictwo jest dla dobra „oferentek” – czyli dla takich dziewczyn jak Blake.

Tego wieczoru była to jej ostatnia wizyta na profilu. Odłożyła laptopa na stolik i poszła do łazienki zmyć makijaż, wziąć szybki prysznic i przebrać się w piżamę. Po drodze zajrzała do sypialni, by sprawdzić co porabiają jej pupilki, ale oba zwinięte w kulki leżały obok siebie i nawet się nie zareagowały na przechodzącą korytarzem panią.

- Ale one to mają życie, tylko śpią, jedzą, bawią się i śpią nawet na dwór nie muszą wychodzić, cały ich świat ogranicza się do: sypialni, salonu, łazienki i kuchni – w tym momencie przypomniała sobie jak oba maluchy próbowały wyjść na balkon po chwili kapitulując ze strachem w oczkach.

catFerret3

Wabiły się Gina i Fama, pierwsza z nich to miniaturowa krótkowłosa kotka brytyjska, która tylko z pozoru zachowywała się jak elegantka na salonach. Natomiast Fama to domowa fretka, mała rozrabiaka, której zawsze jest pełno. Obie były w kolorze popiołu i o dziwo dogadywały się świetnie, razem spały i się bawiły. Nie toczyły bojów, ani co najważniejsze nie niszczyły mebli podczas swoich ganianek.

Nawigacja po wpisie

  4 comments for “Two Gangsters

 1. 20 lipca 2014 o 21:10

  jakie słodziaki :)

 2. 21 lipca 2014 o 01:54

  Jejku… jakie cudowne maleństwa! Mam jednego i kocham go nad życie! ♥

  Pozdrawiam i zapraszam:
  http://monika-ludwa.blogspot.com/

 3. 21 lipca 2014 o 07:15

  Śliczny kotek <33
  mrs-cotton-candy.blogspot.com

 4. 21 lipca 2014 o 16:15

  Jakie kochane ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


 • RSS