To be someone else

Zdecydowała się, potrzebowała szybko pieniędzy, a to był jedyny sposób żeby je zdobyć. Ubrała się w czarną koronkową, opinającą jej ciało sukienkę, starannie pofalowała swoje długie opadające poniżej linii stanika brązowe włosy. Makijaż wieczorowy, podkreślone mocno oczy, kości policzkowe… zrezygnowała jednak z czerwonej wyzywającej szminki, zastępując ją odcieniem nude. Paznokcie starannie dopracowane w kolorze dobranym do szminki.

hair

- Tak, jestem gotowa – powiedziała sama do siebie. Jestem ? Tak! Muszę to zrobić, to nic takiego, no dalej śmiało, dasz radę… za dwie, no może trzy godziny będziesz znowu sobą, teraz to tylko taka maska. Maska, no właśnie to tylko maska, to nie prawdziwa ja – próbowała zagłuszać swoje sumienie, które zaczęło ją hamować.

Założyła szpilki i przeszła do małego pokoiku, który był umeblowany jedynie białą kanapą, stolikiem, telewizorem i robił za reprezentacyjne miejsce w mieszkaniu, czyli salon. Długie zasłony przykryły okna wychodzące na inne bloki. Usiadła na kanapie odkładając włączonego laptopa na stolik. Po chwili kliknęła przycisk… be-online i już była kimś innym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • RSS